Punkt Przyjęć Planowych - aktualizacja

W celu usprawnienia procesu przyjęć pacjentów do oddziałów szpitalnych w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach funkcjonuje Punkt Przyjęć Planowych. Jest on przeznaczony dla pacjentów posiadających ustalony termin hospitalizacji np. celem wykonania zabiegu lub pogłębionej diagnostyki. Punkt Przyjęć Planowych jest obsługiwany przez rejestratorkę medyczną dokonującą formalizacji przyjęcia na wyznaczony Oddział oraz sanitariuszkę, która zaprowadza pacjentów w miejsce docelowe.

Do punktu zlokalizowanego na parterze budynku E (czyli w łączniku pomiędzy blokiem B, w którym znajduje się apteka szpitalna, Pracownia Endoskopii i Centralna Sterylizatornia oraz blokiem A tzw. blokiem łóżkowym), należy się zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 11.00 zgodnie z zaleceniami widniejącymi na skierowaniu do Szpitala. Pacjenci wymagający przyjęcia przed godziną 7.00 są przyjmowani przez Rejestrację Główną.

Każdy pacjent powinien przynieść ze sobą:

• dokumentację:
    • skierowanie do szpitala,
    • dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
    • pełną dokumentację medyczną dotyczącą dotychczasowego leczenia,
    • informację o aktualnie stosowanych lekach.
  • rzeczy osobiste:
    • kapcie, klapki pod prysznic,
    • bieliznę nocną (piżamę lub koszulę nocną),
    • wygodne ubranie np. dres,
    • bieliznę osobistą,
    • szlafrok,
    •przybory toaletowe (mydło, szampon, szczoteczkę i pastę do zębów, dezodorant, grzebień, przybory do golenia itd.),
    • ręczniki,
    • przyjmowane leki w oryginalnych opakowaniach,
    • sztućce,
    • kubek lub szklankę,
    • chusteczki higieniczne,
    • środki higieny osobistej (podpaski, pampersy).
+-comments.length-+
  1. admin