Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Uprzejmie informujemy Państwa, że od dnia 1 października 2017 roku Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej realizuje świadczenia w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej zarówno w warunkach ambulatoryjnych, jak i w miejscu zamieszkania lub pobytu chorego.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest w dwóch gabinetach lekarskich i zabiegowym, które zlokalizowane są w pobliżu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Opieka stacjonarna świadczona jest przez lekarzy zatrudnionych w Powiatowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Starachowicach.

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna w  miejscu zamieszkania lub pobytu pacjenta udzielana jest przez Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Kielcach w ramach umowy podwykonawstwa.